[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 7
  • File Size 175.68 KB
  • File Count 1
  • Create Date 30.01.2024
  • Last Updated 13.02.2024

ЈАВЕН ПОВИК за доделување на еднократна финансиска парична помош за поддршка на млади претприемачи на територија на Општина Илинден во 2024 година