[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 17
  • File Size 458.69 KB
  • File Count 1
  • Create Date 23.01.2024
  • Last Updated 27.01.2024

Одлука за определување зони на макролокација во општина Илинден, за утврдување на пазарната вредност на недвижниот имот