[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 686
  • File Size 221.14 KB
  • File Count 1
  • Create Date 19.04.2023
  • Last Updated 19.04.2023

ЈАВЕН ПОВИК за доделување на еднократна парична помош за набавка на инвертер клими или соларни панели во 2023 година за жителите на Општина Илинден