[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 14
  • File Size 290.53 KB
  • File Count 1
  • Create Date 08.02.2023
  • Last Updated 13.02.2024

ЈАВЕН ПОВИК за доделување на еднократна финансиска парична помош за поддршка на млади претприемачи на територија на Општина Илинден во 2023 година