[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 161
  • File Size 213.48 KB
  • File Count 1
  • Create Date 12.02.2024
  • Last Updated 13.02.2024

ЈАВЕН ПОВИК за доделување на еднократна парична помош за купување на велосипед во 2024 година за граѓаните со живеалиште на подрачје на Општина Илинден