Prijavi problem

Со црвени рози градоначалникот Жика Стојановски им го честиташе 8-ми Март на жените

Објавено на: 08.03.2017 - 14:05

Градоначалникот на Општина Илинден, Жика Стојановски, со црвени рози им го честиташе празникот 8-ми март на припадничките на понежниот пол.

Со искрени желби за многу здравје, радост, среќа и љубов, градоначалникот им подари цвеќе и честитки на жените со кои оствари средба на повеќе локации во Општината. Црвени рози градоначалникот им подари и на припадничките на понежниот пол вработени во општинската администрација, во училиштата, градинката, како и јавните претпријатија во Општина Илинден.

Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

ЛИТЕРАТУРНА МАНИФЕСТАЦИЈА „ИЛИНДЕН 2018“
ilinden.gov.mk © 2013