Prijavi problem

Карта на Општина Илинден!

Објавено на: 05.06.2012 - 14:03

 

Почитувани,

со особена чест Ви ја објавуваме првата eлектронска „Карта на Општина Илинден“.

 

Населба Илинден

клик на сликата за зголемување во PDF формат

Карта на населба Илинден

 

Општинска Карта

клик на сликата за зголемување во PDF формат

Карта на Општина Илинден

Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

„Најдобриот работник“ во Општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013