Prijavi problem

Отчет 2016 - Инвестициските патишта водат кон општина Илинден

Објавено на: 15.02.2017 - 09:45

Отчет на градоначалникот Жика Стојановски за реализираните проекти во општина Илинден во 2016 година

Отчет елткронски весник КЛИКАЈ ТУКА

Отчет PDF download КЛИКАЈ ТУКА

Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

Континуирано инвестираме во подобар и поквалитетен живот за сите во општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013