Prijavi problem

Објавен новиот двоброј на општинскиот информатор „Илинден“

Објавено на: 14.06.2017 - 22:28

Објавен новиот двоброј на општинскиот информатор „Илинден“.
Новиот Општински Информатор „Илинден“ број 48-49 можете да го разгледате на следните линкови:

ЕЛЕКТРОНСКИ ВЕСНИК КЛИКАЈ ТУКА

PDF ФОРМАТ КЛИКАЈ ТУКА


АРХИВА КЛИКАЈ ТУКА


Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

„Најдобриот работник“ во Општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013