Prijavi problem

Јубилејно 50. издание на Општинскиот информатор „Илинден“

Објавено на: 23.08.2017 - 08:27

Излезе од печат јубилејното 50. издание на Општинскиот информатор „Илинден“, чии содржини се надеваме ќе го привлечат вашето внимание.  

Првиот Општински информатор „Илинден“ беше објавен на 1 јули 2009 година. 

 

Архива на Информаторот кликај ТУКА

Новиот јубилеен број можете да го разгледате ТУКА

Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

Заврши литературната манифестација Илинден 2019
ilinden.gov.mk © 2013