Prijavi problem

Излезе од печат новиот двоброј 54-55 на Општинскиот информатор „Илинден“

Објавено на: 04.01.2018 - 10:21

Од печат излезе новиот двоброј 54-55 на Општинскиот информатор „Илинден“, што можете да го видите и во електронска форма. Во него можете да најдете поголем број на интересни информации за активностите во општината,  што се надеваме ќе го задржат вашето внимание.

Општинскиот информатор „Илинден“ број 54-55 во печатена форма се дистрибуира до секое семејство во општината.

 

За download или преглед во PDF верзија кликајте ТУКА.

За електронско издание кликајте ТУКА (Flash Player задолжителен)

Остави коментар

Податоците од ова поле нема да бидат никаде јавно објавени.
  • Адресите на web страниците и e-mail адресите автоматски се претвораат во линкови.
  • Автоматско додавање на нов ред.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

Повеќе информации во врска со опциите за форматирање

Image CAPTCHA
Внесете ги карактерите прикажани на сликата.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

„Најдобриот работник“ во Општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013