Prijavi problem

Изложба на Снежана Колевска, во Домот на култура „Илинден“

Published on: 23.07.2019 - 13:05

 

На 26.07.2019 година (петок) со почеток во 12:00 часот, во Домот на култура „Илинден“ ќе биде отворена изложба на слики на Снежана Колевска.

Изложбата на која ќе бидат претставени 30-на дела масло на платно во различни формати, се реализира во рамките на одбележувањето на Денот на Општината, „Илинден 2-ри Август“.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

More information about formatting options

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Find Us On...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Теми во фокусот на вниманието

Видео

„Најдобриот работник“ во Општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013