Prijavi problem

Со црвени рози градоначалникот Жика Стојановски им го честиташе 8-ми Март на жените

Published on: 08.03.2017 - 14:05

Градоначалникот на Општина Илинден, Жика Стојановски, со црвени рози им го честиташе празникот 8-ми март на припадничките на понежниот пол.

Со искрени желби за многу здравје, радост, среќа и љубов, градоначалникот им подари цвеќе и честитки на жените со кои оствари средба на повеќе локации во Општината. Црвени рози градоначалникот им подари и на припадничките на понежниот пол вработени во општинската администрација, во училиштата, градинката, како и јавните претпријатија во Општина Илинден.

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • You may use [swf file="song.mp3"] to display Flash files inline

More information about formatting options

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Find Us On...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Теми во фокусот на вниманието

Видео

ЛИТЕРАТУРНА МАНИФЕСТАЦИЈА „ИЛИНДЕН 2018“
ilinden.gov.mk © 2013