Prijavi problem

Хокеј на ролери-атракција на Спортски викенд „Илинден 2018“

Објавено на: 23.07.2018 - 17:30

Ревијалниот натпревар во хокеј на ролери што по втор пат се реализираше во рамките на Спортски викенд „Илинден 2018“, беше вистинска атракција и освежување на манифестацијата.

Натпреварот се одигра на тениските терени во Спортско-образовниот комплекс „Илинден“, а во него учествуваа хокеарите на Македонската хокеарска репрезентација.

Следете не на...

Find Општина Илинден on TwitterFind Општина Илинден on FacebookFind Општина Илинден on YouTube

пребарување

Видео

Континуирано инвестираме во подобар и поквалитетен живот за сите во општина Илинден
ilinden.gov.mk © 2013